Gelişen Teknoloji ile birlikte yeniliklere açık olan firmamız gün geçtikçe ürün yelpazesini arttırmakta ve AR-GE çalışmalarına tüm hızıyla devam etmektedir.

 

 

Gündoğan Kuruyemiş ailesi; ay çekirdeğinden kuru üzüme, soslu mısırdan kabak çekirdeğine, yer fıstığından leblebiye uzanan zengin ürün yelpazesi ile paketlenmiş kuruyemiş ürünleri sunmaktadır.

 

 

Üreticiden aldığı en kaliteli ürünleri, Kütahya Tavşanlı'daki 20.000 m² toplam ve 8.400 m² kapalı alana sahip tesisinde, en yeni teknoloji ile donatılan modern ekipmanları ile işleyip paketleyerek müşterilerine ulaştırmaktadır. 

 

 

Firmamız deneyimli yöneticileriyle ham ürünün alımından işlenmesine, kalite kontrolden tüketiciye en taze şekilde ulaşması için oluşturulan dağıtım ağına kadar, her aşamayı büyük bir özenle gerçekleştirir. Gündoğan Kuruyemiş ürünlerini, insan sağlığı ve doğanın korunmasına verdiği önem gereği çağın en son teknolojisi ile hijyenik bir ortamda üretmektedir. Ürünlerimiz özel fırınlarda kavrularak ambalajlanmaya hazır hale gelir ve modern makinelerde paketlenir.  

 

 

Gündoğan Kuruyemiş, bugün Türkiye’nin seçkin paketli kuruyemiş markalarından biri olarak faaliyetini devam ettirmektedir.

 

 

Gündoğan Kuruyemiş,  TAVŞANLI LİDER MAD.NAK. TEMZ. HİZM. İNŞ. TUR. KURUYEMİŞ GIDA SANAYİ VE TİC.LTD. ŞTİ nin tescilli bir markasıdır.

Eskişehir Web Tasarım